Profil spoločnosti

IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o.

Dovoľujeme si Vám predstaviť firmu IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o. Firma vznikla v roku 2002 a patrí k popredným izolatérskym spoločnostiam v Českej republike a na Slovensku. Hlavným odborom činnosti spoločnosti je dodávka a montáž kompletných skladieb strešných plášťov plochých a šikmých striech vrátane súvisiacich tesárskych konštrukcií, klampiarskych výrobkov, pokrývačských prác a spodných izolácii. Ponúkame tiež prevedenie pokládky trapézových plechov a opláštenie budov. Týmito činnosťami sa jej zamestnanci zaoberajú od roku 1997, a tak dokážu poskytnúť svojim partnerom dlhoročné know-how. Od roku 2007 ponúkame aj prenájom teleskopických manipulátorov.

S vyškolenými pracovníkmi firmy sme schopní pripraviť kvalifikované ponuky pre konkrétneho zákazníka podľa jeho konkrétnej potreby a následne zákazku realizovať z vybraných materiálov, ako v asfaltových pásoch, tak vo fóliách rôzneho typu (PVC, FPO, TPE, OCB ...).

Spoločnosť IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o. bola založená v roku 2002. Od toho času sme pokryli už 1.830.000m² strešných plôch. Štruktúra našich zákaziek je od veľkých halových strešných plôch k malým strechám, od jednoduchých po zložité realizácie.

Firma IZOLEX MORAVIA, spol. s r.o. realizovala nespočítateľné množstvo striech ako subdodávateľ významných izolatérskych firiem napr. FALK, TESTA, N.S.K.

Pracujeme ako subdodávateľ striech napr. pre firmy:
PSJ Brno, PS Brno, TAKENAKA Europe, Zlínstav, Syner Liberec, Syner Morava, LIKO-S, LLentab, VOKD a.s., První KEY STAV, Kajima, Ptáček, Dynaspol, Komos, LSP Zlín, Simont, Femont, BAK, JTA Holding, Navláčil stavební firma, Heberger, HWT, Vašstav atď.

Naša spoločnosť je v neustálom vývoji a vo vzdelávacom procese - certifikáciaVideo

Promo video našej spoločnosti (HD kvalita).

Poradenstvo

Poradíme Vám alebo vytvoríme cenovú kalkuláciu

Jméno
Pavel Rybníček, DiS.
obchodný riaditeľ

M: +420 724 753 034
E: rybnicek@izolex.cz
Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.
ARSYline logoArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
izolex logo Varovanie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie Viac informácií tu

Súhlasím